fbpx

Kargo Entegratör Yıllık Ödeme Fırsatlarını Kaçırmayın! 📦

Kısa Süreli Fırsat!

Kişisel Veri Kullanımı Aydınlatma Metni

Kargo Entegratör olarak en büyük önceliğimiz gizliliktir. Bu Aydınlatma Metni, Gurmesoft ve şirketler grubunun (“biz”, “bizim” veya “bize”) kargoentegrator.com ve kargoentegrator.com’un sunduğu dahil olmak üzere; web sitelerimiz, web panellerimiz ve/veya bu Aydınlatma Metnine (“Hizmetler”) bağlantı veren diğer servislerimiz kullanıldığında, kişisel bilgilerinizi ne şekilde toplayıp kullanacağımızı açıklar.

Bu Aydınlatma Metni, hizmet ve servislerimizi bağlantılı olanlar da dahil olmak üzere kullanabileceğiniz herhangi bir üçüncü taraf web sitesi ve uygulaması için geçerli değildir. Başka bir adrese (domain) yönelen herhangi bir bağlantıyı tıklamadan önce üçüncü taraf web siteleri ve uygulamaları için hüküm ve politikaları gözden geçirmelisiniz.

Kargo Entegratör kullanıcılarına WooCommerce, Shopify ve birçok satış kanalı altyapısında çalışan kargo entegrasyonu hizmeti verir. Tüm bu hizmetleri kullanan kişi, hizmetlerin kalitesini arttırmamız için kişisel verilerin bizimle paylaşılmasını kabul eder. Bu bilgiler hem kişisel hem de kullandığı cihazlarla ilgili bilgiler olabilir. Lütfen aşağıdaki politikalarımızı dikkatle okuyunuz.

 1. Kişisel Bilgiler / Veriler Nasıl Toplanıyor?
  Kişisel veriler uygulama ve servis türlerine göre farklılık gösterir. Ancak bunları kullandığınızda kişisel verilerinizin kullanımı tamamen sizin seçeneğinize bırakılmıştır. Fakat istediğimiz bilgileri bize iletmezseniz uygulamamızdan tam anlamıyla faydalanamayabilirsiniz.
 2. Kişisel Bilgilerin / Verilerin Paylaşımı
  Kişisel bilgi ve verileriniz satış olarak nitelendirilebilecek hiçbir durum ile paylaşılmamaktadır.

Kişisel Veri ve Bilgilerin paylaşım durumları:

Uygulamalarımızı geliştirmek adına iş birliğinde bulunduğumuz şirketler ile sadece iletişim bilgileriniz paylaşılır.
Tüm iş ortaklarımız ile bilgileriniz paylaşılabilir. Ancak onlar da bu politikaya uygun şekilde kullanmak zorundadır.
Pazarlama ortakları ile sadece iletişim bilgileriniz paylaşılır.
Yasal olarak verilerinizi isteme hakkı olan kamu ve devlet otoriteleri ile tüm bilgileriniz paylaşılır.
Eğer verileriniz alınırken farklı kullanım şekillerini de kabul ettiyseniz o duruma özel olarak verileriniz paylaşılabilir.
Üçüncü parti uygulamalar: Eğer üçüncü parti uygulamalar verileriniz ile işlem yapmak zorunda ise (örneğin ödeme) bu veriler bu partiler ile paylaşılabilir.

 1. Kişisel Verilerin / Bilgilerin Saklanması
  Veri ve bilgileriniz sadece gerekli olduğu süre kadar saklanır. Bu süreler işleme zamanlarına göre değişiklik gösterebilir. Yasal saklama tarihi bizim saklama tarihimizden uzun ise bu durumda yasal tarih baz alınacaktır. Eğer bizim işleme süremiz yasal süreden kısa ise yasal süre sonuna kadar verileriniz tamamen kapalı bir alana alınacaktır.
 2. Sizin Seçimleriniz
  Bilgilerin değiştirilmesi ve kısıtlanması hakkında önerge:

Profil: Tüm profil bilgilerinizi doldurmak zorunda değilsiniz ancak bunlar size erişebilmek için gereklidir. Eksik bilgiler tüm hizmetlerden tamamıyla faydalanmanızı engelleyebilir.
Bildirimler: İletişim bilgilerinizi girmezseniz hiç bildirim alamazsınız ancak bunların girilmesi durumunda zorunlu bildirimler kesinlikle iletilecektir.
Çerezler ve benzer teknolojiler: Sistem işleyişini analiz etmek, elde ettiğimiz sonuçlar doğrultusunda size daha iyi hizmet verebilmek için çerezleri ve benzer teknolojileri kullanıyoruz/kullanacağız. Bunları kapatmanız durumunda servislerimiz çalışmayacaktır.
Bilgilerinizin Kaldırılması: İstediğiniz zaman bize ulaşarak bilgilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz. Ulaşım bilgileri için lütfen 8. bölümü kontrol edin. Veriler 3. bölümdeki gibi muhafaza edilecektir.

 1. Gizlilik Hakları
  Gizlilik ve erişim haklarınıza her zaman ulaşabilirsiniz.
 2. Kişisel Verilerin Korunması
  Kişisel verilerinizi fiziksel, yönetimsel ve elektronik araçlar ile koruyoruz. Bunlar veri önemine göre değişiklik gösterebilir. Veri görüntülenmesi filtrelenir, kaybolması ya da yetkisiz kişilerin eline geçilmesi engellenir.
 3. Döküman Değişiklikleri
  Bu doküman; yasal değişikliklere, firma politikalarımızın değişmesine, veri kullanım değişikliklerine, yeni açılan ve/veya kapanan servislerimizin olmasına göre güncellenebilir. Bu değişikliklerin olması durumunda size detaylı bilgilendirmeyi e-posta yolu ile bildireceğiz. Lütfen sık sık bu sayfayı ziyaret ederek değişiklikleri kontrol ediniz.
 4. Bize Ulaşın
  Sorularınız, istekleriniz ya da şikayetleriniz için lütfen web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanınız. Aşağıdaki adresten çeşitli erişim yollarına ulaşabilirsiniz:

Bize Ulaşın

Web sitesi: https://kargoentegrator.com/iletisim/
E-posta: [email protected]