yurtici kargo logo entegrasyon

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu

Sipariş Operasyonlarınızı Yönetmek Artık Çok Kolay!

Kargo entegratör ile Yurtiçi kargoyu platformunuza entegre edin ve Yurtiçi Kargo’ya özel gönderim seçenekleri ile daha kolay yönetim sağlayın.

yurtici kargo logo entegrasyon

Yurtiçi Kargo API'leri ile Uyumlu

Yurtiçin kargonun sağladığı güncel döküman ve işleyişe göre tasarlanmış ve test edilmiştir

Farklı Ödeme Türleri Desteği

Yurtiçi Kargo'nun Kapıda, Alıcı, Gönderici ödemeli seçenekleri ile gönderim yapabilirsiniz

Kargo Etiket Tasarımı

Yurtiçi kargo gönderileriniz için özel etiket tasarımı yapabilirsiniz

yurtici kargo teslimat 1

Yurtiçi Kargo e-Ticaret Anlaşması

Yurtiçi kargo ile e-ticaret gönderileriniz için anlaşma yaparak gönderim hatalarını azaltabilir fiyat avantajı sağlayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Kapıda Ödemeli Gönderim

Alıcıya belli bir para karşılığı teslim edilmesi ve alınan  paranın göndericiye iletilmesi şartıyla oluşturulan gönderilere kapıda ödemeli gönderim denir
 

Yurtiçi Kargo Alıcı Ödemeli Gönderim

Kargo ücretinin alıcı tarafından ödendiği gönderi türüdür. Alıcının şubeden veya adresinden gönderiyi teslim almadan önce kargo bedelini ödemesi gerekmektedir.
 

Yurtiçi Kargo Gönderici Ödemeli Gönderim

Kargo ücretinin gönderici tarafından ödendiği gönderim şeklidir. Şube’den yapılan gönderilerde kargo ücreti nakit veya kredi kartı ile ödenebilir.

 

Kargo Entegratör ile Yurtiçi Kargo Entegrasyonu Artık Çok Kolay

Kargo Entegrasyon Kurulumunuz 5 Dakikada Hazır!

kolay yurtici kargo entegrasyonu 1 scaled

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu Nasıl Yapılır

  • Kargo Entegratör Yurtiçi Kargo Entegrasyonu için ihtiyaç duyulan api bilgilerini almak için ilk önce ilgili Yurtiçi kargo şubesine başvuru yapıp kullanıcı adı ve şifresi almak istediğinizi belirtmelisiniz.
  • Farkı ödeme türü ile gönderim yapabilmek için Yurtiçi Kargo entegrasyonu sözleşmenizde gönderim türlerinizi belirtlemelisiniz. 
  • Anlaşma zamanında Kapıda, Alıcı ve Gönderici ödeme yöntemlerinden hangilerini kullanacağınızı belirtmelisiniz ve anlaşmanıza istinaden size e-posta yolu ile gönderim türlerine göre özel kullanıcı adı ve şifresi ulaştırılması gerekmektedir.
  • Bu işlemler sonunda Yurtiçi kargo entegrasyonu için Yurtiçi kargo tarafından sizlere her gönderi türü için kullanıcı adı ve şifre değerleri gönderilecektir. Bu değerleri Kargo Entegratör ayar sayfasından kayıt edip kullanıma başlayabilirsiniz.
  • Yurtiçi Kargo Entegrasyon için eğer bir sorun yaşarsanız da bizler ile irtibata geçebilir destek kanallarımız üzerinden yardım alabilirsiniz.
yurtici kargo entegrasyonu nasil yapilir
Yurtiçi kargo entegrasyonu bilgilerinin giriş ekranı

Yurtiçi Kargo Entegrasyonu Sık Sorulan Sorular

Yurtiçi kargonun size en yakın şubesine giderek e-ticaret siteniz için anlaşma yapmak istediğinizi beyan ederek ilgili süreçlerden geçtikten sonra ve anlaşmanızı yaptıktan sonra kargo barkodlarınızı otomatik oluşturmak istediğinizi söylerek. Entregrasyon kodlarınızı almalısınız. Ardından Yurtiçi kargo entegrasyonu uygulaması için e-ticaret uygulamanıza kargo entegratör uygulamamız kurup ayarları yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siparişlerinizi Gönderici Ödemeli, Alıcı Ödemeli ve Kapıda Ödeme seçenekleriyle gönderebilirsiniz

E-ticaret kanallarında başarınızı arttıracak etmenlerden biri de kargo entegrasyonlarıdır. Yurtiçi Kargo entegrasyonu ile zamandan ve maliyetten tasarruf ederek, gönderilerinizi daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Kargo entegrasyonu gönderilerden kaynaklanan hataları en aza indirir ve müşteri memnuniyetini artırır.

Yurtiçi kargo entegrasyonu anlaşmanızı tamamladıktan yetkililer size e-posta yolu ile kullanacağınız API giriş bilgileri ve güncel entegrasyon dökümanlarını gönderiyorlar. Sizin bu süreçte yapmanız gerekten tek şey kargo entegratörü e-ticaret platformunuza kurup API bilgilerini giriş yapmanız yeterli olacaktır. 

Tüm soru ve talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin.

GurmeHUB Ekibi her zaman yanınızda

Destek Kanalları

Kargo Entegrasyonu ile ilgili her türlü sorunuzu cevaplamaya hazırız. Tel: 0224 334 03 56  E-Posta: [email protected]

Kargo Entegrasyonu ile topluluk forumuzdan destek alabilir aynı problemleri yaşayanların çözümlerine inceleyebilirsiniz.

Kargo Entegrasyonları ve gönderim süreçleri ile ilgili hazırladığımız yazılara blogumuzdan keşfedebilirsiniz

Kargo Süreçlerinizi Hızlandırmak İçin Kargo Entegratörü Deneyin

Kargo Entegratörün Yeniliklerini Takip Et

Yardım

© 2022 Kargo Entegratör. Bir Gurmehub Ürünüdür. Dijimad tarafından Wordpress ile Yapılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır

Top