logo mng kargo entegrasyonu

MNG Kargo Entegrasyonu

Sipariş Operasyonlarınızı Yönetmek Artık Çok Kolay!

Kargo entegratör ile MNG kargoyu platformunuza entegre edin ve MNG Kargo’ya özel gönderim seçenekleri ile daha kolay yönetim sağlayın.

logo mng kargo entegrasyonu

MNG Kargo API'leri ile Uyumlu

MNG kargonun sağladığı güncel döküman ve işleyişe göre tasarlanmış ve test edilmiştir

Farklı Ödeme Türleri Desteği

MNG Kargo'nun Kapıda, Alıcı, Gönderici ödemeli seçenekleri ile gönderim yapabilirsiniz

Kargo Etiket Tasarımı

MNG kargo gönderileriniz için özel etiket tasarımı yapabilirsiniz

mng kargo entegrasyonu hizmet

MNG Kargo e-Ticaret Entegrasyonu

MNG kargo ile e-ticaret gönderileriniz için anlaşma yaparak gönderim hatalarını azaltabilir fiyat avantajı sağlayabilirsiniz.

MNG Kargo Sipariş web servisleri aracılığıyla yapılacak entegrasyon ile veri iletişiminiz otomatik olarak gerçekleştirilir. E-ticaret platformunuzdan kargo gönderimine dair sipariş talebinizi size hizmet veren MNG Kargo şubesine yönlendirebilirsiniz. Gönderiminiz sipariş talebiniz doğrultusunda faturalandırılarak gönderilecektir

MNG Tahsilatlı (Kapıda Ödeme) Gönderim

Siparişlerin teslimi sırasında kapıda ödeme kolaylığı sağlayacak şekilde ürnün müşteriye ulaştırılması, ürün bedelinin müşteriden tahsil edilmesi ve banka hesabınıza transferi tamamen MNBG kargo güvencesinde ilerliyor.
 
Sadece kargolarınızın taşıması hizmeti ile sınırlı olmayıp, isteğiniz doğrultusunda gönderdiğiniz ürünlerin mal bedellerini de tahsil edilir, hesabınıza yatırılır. 
 

MNG Kargo Alıcı Ödemeli Gönderim

Kargo ücretinin alıcı tarafından ödendiği gönderi türüdür. Alıcının şubeden veya adresinden gönderiyi teslim almadan önce kargo bedelini ödemesi gerekmektedir.
 

MNG Kargo Gönderici Ödemeli Gönderim

Kargo ücretinin gönderici tarafından ödendiği gönderim şeklidir. Şube’den yapılan gönderilerde kargo ücreti nakit veya kredi kartı ile ödenebilir.

 

Kargo Entegratör ile MNG Kargo Entegrasyonu Artık Çok Kolay

Kargo Entegrasyon Kurulumunuz 5 Dakikada Hazır!

kolay mng kargo entegrasyonu 1

MNG Kargo Entegrasyonu Nasıl Yapılır

  • Kargo Entegratör MNG Kargo Entegrasyonu için ihtiyaç duyulan api bilgilerini almak için ilk önce ilgili MNG kargo şubesine başvuru yapıp kullanıcı adı ve şifresi almak istediğinizi belirtmelisiniz.
  • MNG Kargo entegrasyonu sözleşmenizde gönderim tür isteklerinizi belirtmelisiniz.Bu işlem gönderilerinizin ücretlerini gönderirken MNG kargo şubesinde mi ödeyeceğinizi yoksa MNG Kargo tarafından size belirli periyotlarda fatura keserek ödeme yapacağınıza belirlemiş olursunuz.
  • Kapıda, Alıcı ve Gönderici ödeme yöntemlerinden hangilerini kullanacağınızı belirtmelisiniz ardından anlaşmanıza istinaden size gönderilen e-postadaki kullanıcı adı ve şifreyi uygulamamıza girerek kullanıma başlayabilirsiniz
  • MNG Kargo entegrasyonu için eğer bir sorun yaşarsanız da bizler ile irtibata geçebilir destek kanallarımız üzerinden yardım alabilirsiniz.
mng kargo entegrasyonu nasil yapilir
MNG kargo entegrasyonu bilgilerinin giriş

MNG Kargo Entegrasyonu Sık Sorulan Sorular

MNG kargonun size en yakın şubesine giderek e-ticaret siteniz için anlaşma yapmak istediğinizi beyan ederek ilgili süreçlerden geçtikten sonra ve anlaşmanızı yaptıktan sonra kargo barkodlarınızı otomatik oluşturmak istediğinizi söylerek. Entregrasyon kodlarınızı almalısınız. Ardından MNG kargo entegrasyonu uygulaması için e-ticaret uygulamanıza kargo entegratör uygulamamız kurup ayarları yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siparişlerinizi Gönderici Ödemeli, Alıcı Ödemeli ve Kapıda Ödeme seçenekleriyle gönderebilirsiniz

E-ticaret kanallarında başarınızı arttıracak etmenlerden biri de kargo entegrasyonlarıdır. Yurtiçi Kargo entegrasyonu ile zamandan ve maliyetten tasarruf ederek, gönderilerinizi daha kolay ve çok daha hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Kargo entegrasyonu gönderilerden kaynaklanan hataları en aza indirir ve müşteri memnuniyetini artırır.

MNG kargo entegrasyonu anlaşmanızı tamamladıktan yetkililer size e-posta yolu ile kullanacağınız API giriş bilgileri ve güncel entegrasyon dökümanlarını gönderiyorlar. Sizin bu süreçte yapmanız gerekten tek şey kargo entegratörü e-ticaret platformunuza kurup API bilgilerini giriş yapmanız yeterli olacaktır. 

Tüm soru ve talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin.

GurmeHUB Ekibi her zaman yanınızda

Destek Kanalları

Kargo Entegrasyonu ile ilgili her türlü sorunuzu cevaplamaya hazırız. Tel: 0224 334 03 56  E-Posta: [email protected]

Kargo Entegrasyonu ile topluluk forumuzdan destek alabilir aynı problemleri yaşayanların çözümlerine inceleyebilirsiniz.

Kargo Entegrasyonları ve gönderim süreçleri ile ilgili hazırladığımız yazılara blogumuzdan keşfedebilirsiniz

Kargo Süreçlerinizi Hızlandırmak İçin Kargo Entegratörü Deneyin

Kargo Entegratörün Yeniliklerini Takip Et

Yardım

© 2022 Kargo Entegratör. Bir Gurmehub Ürünüdür. Dijimad tarafından Wordpress ile Yapılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır

Top